FAQ

Můžu se stát redaktorem?

ANO, redaktorem se může stát každý kdo ovládá některé z redakčních systémů, CRM systémů či eshopů prezentovaných na tomto portále či jakoukoliv jeho kategorii.

Co k tomu potřebuji?

Stačí na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. napsat v čem vynikáte, co Vás baví a o čem by jste psali nebo rovnou poslat některý z Vašich článků, návodů atd. Nezapomeňte přidat Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, email, telefon a případně i město ve kterém se nacházíte).
Naši pracovníci Vás budou do dvou pracovních dnů kontaktovat, kde Vám sdělí podrobné informace.

Co z toho budu mít?

Psaní článku je určeno především pro nadšence, kteří se chtějí zviditelnit a zárověň podělit o informace v oblasti CMS. Pod každým článkem bude samozřejmě uvedeno jméno autora s odkazem na jeho profil.

Nikdo určitě nepříjde zkrátka a pro ty nejlepší máme připraveny trička a odznaky s logem CMS systémy a slevové kupóny až 50% na předplatné na portále CMS systémy.

Ti z Vás kteří napíší alespoň 2 články měsíčně budou mít přístup do všech sekcí portálu ZDARMA ÚPLNĚ. A to už se vyplatí, ne?

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhekte kontaktovat.

Přihlášení