exclamation-circle Zákaznický portál (nefunkční javascript při zapnutém HTTPS)

  • Vaňková Lucie (lailoo)
  • Avatar uživatele Vaňková Lucie (lailoo) Autor tématu
  • Offline
  • Pokročilý
  • Pokročilý
Více
11. čen 2015 17:25 #215 od Vaňková Lucie (lailoo)
Zákaznický portál (nefuknční javascript při zapnutém HTTPS) vytvořil uživatel Vaňková Lucie (lailoo)
Ahoj,

jeden problém se Zákaznickým portálem 6.3.0 vyřešen a hned tady mám druhý.
Nefungují některé funkce a tlačítka, když přepnu stránky na zabezpečenou verzi s HTTPS.
Například po kliknutí na účet se mi nezobrazí nabídka Moje nastavení a Odhlásti se viz. obrázek níže:



Mimochodem, děkuji Pankymu za rychlou reakci, při řešení chyby se zobrazovánímčeských znaků v této verzi zákaznického portálu.

Když bude mít čas se na to podívat a zase mi poradí nebo kdokoliv jiný, tak budu rány.

Mějte se všichni.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Lukáš Panáček (Panky)
  • Avatar uživatele Lukáš Panáček (Panky)
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
11. čen 2015 18:54 - 11. čen 2015 18:55 #219 od Lukáš Panáček (Panky)
Odpověděl Lukáš Panáček (Panky) pro téma Zákaznický portál (nefuknční javascript při zapnutém HTTPS)
Zdravím,

opět přikládám ruku k dílu jelikož jsme tento problém také řešili.

Je to tím, že se z HTTPS odkazuje na HTTP stránku (script) a to konkrétněv souboru footer.html řádek
<script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.0.2/jquery.min.js"></script>

Co je potřeba udělat?

1.) Stáhnout script
Část zprávy je pro hosty skrytá. Pro zobrazení celé zprávy se prosím přihlašte nebo registrujte.

2.) Řádek:
<script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.0.2/jquery.min.js"></script>
nahradit:
<script src="js/jquery.min.js"></script>
tak aby si načítal zákaznický portál script ze serveru a ne z Internetu.

Pak by to mělo začít chodit, pokud ne tak se ozvěte a podívám se na to co by mohlo být případně za další problém.
Poslední změna: 11. čen 2015 18:55 uživatelem Lukáš Panáček (Panky).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přihlášení