Topic-icon Výpadek WEDOS 23.5.2014

• Lukáš Panáček (PankyWeby)
  • Avatar uživatele Lukáš Panáček (PankyWeby) Autor tématu
  • Administrator
  • Administrator
Více
23. kvě 2014 16:12 #94 od Lukáš Panáček (PankyWeby)
Výpadek WEDOS 23.5.2014 vytvořil uživatel Lukáš Panáček (PankyWeby)
Dnes 23.5.2014 došlo k rozsáhlým výpadkům služeb WEDOS. U náší firmy se jedná především o webhostingy a VPS.
Chat se zákaznickou podporou je nedostupný, lze je kontaktovat jen pomocí webového formuláře což je z mého administrátorského pohledu normální. Několik tisíc dotazů nemůže přeci přes chat vyřešit pár online lidí na chatu to by se z toho zbláznili.

Dle dostupných informací je počasí v oblasti hostingu hodně špatné a padají kroupy o velikosti 5ti koruny což může být také jednou z příčin.

Snad vše dopadne dobře jak pro klienty, tak pro WEDOS a služby jejich administrátoři dají zase rychle do kupy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2014 08:42 #99 od Oko (Oko)
Odpověděl Oko (Oko) pro téma Výpadek WEDOS 23.5.2014

PankyWeby napsal: Dnes 23.5.2014 došlo k rozsáhlým výpadkům služeb WEDOS. U náší firmy se jedná především o webhostingy a VPS.
Chat se zákaznickou podporou je nedostupný, lze je kontaktovat jen pomocí webového formuláře což je z mého administrátorského pohledu normální. Několik tisíc dotazů nemůže přeci přes chat vyřešit pár online lidí na chatu to by se z toho zbláznili.

Dle dostupných informací je počasí v oblasti hostingu hodně špatné a padají kroupy o velikosti 5ti koruny což může být také jednou z příčin.

Snad vše dopadne dobře jak pro klienty, tak pro WEDOS a služby jejich administrátoři dají zase rychle do kupy.

Zdar,

výpadky postihli skoro všechny moje webové stránky. Nadšený jsem z toho zrovna nebyl. Naštěstí to daly docela rychle do kupy a nepřišel jsem o žádné data.

Oko

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přihlášení