Ostatní

align-content

CSS vlastnost align-content zarovná flexibilní HTML elementy podle vedlejší osy (tzn. osy kolmé na osu hlavní) pokud se okolo flexibilních HTML elementů nachází volné místo.

VIKIPID

Platební brána VIKIPID

Platební brána sdružuje nejpoužívanější platební metody. Když si zákazník v e-shopu vybere platbu předem, je přesměrován na platební bránu VIKIPID, kde provede platbu. Obchodník v administraci uvidí informaci od systému VIKIPID, že úhrada byla provedena a může zboží či službu vyexpedovat.

VIKIPID je více než běžná platební brána

Systém VIKIPID se inspiroval principem notářské úschovy, kdy notář uschované peníze vyplatí až při splnění předem dohodnuté rozhodné skutečnosti.
Pro uvolnění platby z garančního účtu je rozhodnou skutečností informace o pohybu zásilky (díky štítku zásilky) nebo uplynutí časového období (pokud není zásilka přepravována dopravcem ale např. elektronicky).
Garance vrácení peněz dává zákazníkovi jistotu, že o své peníze nepříjde a právě to může být při nakupování v e-shopu ta okolnost, která přiměje nakupujícího objednat zboží a zaplatit pohodlněji kartou.
Obchodníkům, kteří nechtějí na peníze čekat až do naplnění rozhodné skutečnosti, může společnost VIKIPID hodnotu objednávky proplatit již v den expedice zásilky, a to využitím služby VIKIPID Platba+ , což platí i v případě využití služby VIKIPID Dobírka.

clear

CSS vlastnost clear nastavuje ve které části elementu není povolen plovoucí obsah. Můžeme tedy říci, že plovoucí obsah zastavíme.

Aktuální verze

ispconfig18x18 ISPConfig: 3.1
rouncube18x18 Rouncube: 1.2

align-content

CSS vlastnost align-content zarovná flexibilní HTML elementy podle vedlejší osy (tzn. osy kolmé na osu hlavní) pokud...

clear

CSS vlastnost clear nastavuje ve které části elementu není povolen plovoucí obsah. Můžeme tedy říci, že plovoucí...

box-shadow

Vlastnost box-shadow přidá HTML elementu jeden nebo více stínů.

background-position

Vlastnost background-position nastaví pozici obrázku na pozadí.

background-size

Vlastnost background-size určuje velikost obrázku na pozadí.

  • 1
  • 2
  • 3

Podpořte tento projekt

V případě, že se Vám tyto stránky líbí a nelezli jste zde informace, které jste potřebovali, přispějte prosím jakoukoliv částkou. Děkujeme!Přihlášení