Ostatní

Nekalé (podvodné) praktiky Nova Internet a. s.

Dobrý den,

chtěli bychom všechny návštěvníky webového portálu CMS systémy, kteří mají zájem o zviditelnění svoji firmy upozornit na nekalé (podvodné) praktiky Nova Internet a.s., která nabízí umístění textu o Vaší firmě na internetovém magazínu na adrese http://www.novesluzby.cz/ a velké množství návštěv a další výhod. Jakmile smlouvu ať už vědomě nebo nevědomě podepíšete rázem se dostanete do začarovaného kruhu vysokých plateb za tuto službu v řádech desítek tisíc a v případě neuhrazení soudy, výhružky exekucí a to je jen začátek.Portál vzhledem ke svojí struktuře a dohledatelnosti ve vyhledávačích jako je Google a Seznam nemůže zdaleka nabídnout takové množsví návštěv, které slibují. Tento fakt byl ověřen na jedné z podvedených firem a jejich prezentace se skrze magazín novesluzby.cz nedala dohledat ani mezi prvními 30ti nalezenými záznamy..

Evidentní je, že podvedená firma není jen jedna, která nás na tyto praktiky upozornila.

Zde nabízíme pár odkazů, kde se k těmto předraženým službám a k této firmě vyjádřilo desítky uživatelů:

Sklik.cz - neférové jednání a špatný přístup ke klientům

Článek o tom jak jsme narazili na neférové jednání a špatný přístup ke klientům při řešení se zablokovaným účtem provizního systému Partner Sklik.

Službu Partner Sklik jsme využívali několik měsíců bez problémů, až pak najednou přišel email o zablokování našeho účtu, že jej údajně provozujeme v rozporu se smluvními podmínkami (více prokliků z jedné IP adresy). Jelikož jsme se ničeho takového nedopustili, chtěli jsme celou situaci se zaměstnanci Skliku vyřešit a pokračovat dále ve spolupráci. Na komunikaci, která mezi týmem Sklik.cz a námi následovala jsme jen nevěřícně kroutili hlavami.

Zde si můžete celou komunikaci přečíst ať v případě, že se chystáte službu zřídit ať víte do čeho jdete a čeho se můžete dočkat v případě, že se vyskytne nějaký problém.

Nekalé (podvodné) praktiky Nova Internet a. s.

Dobrý den, chtěli bychom všechny návštěvníky webového portálu CMS systémy, kteří mají zájem o zviditelnění...

Sklik.cz - neférové jednání a špatný přístup ke klientům

Článek o tom jak jsme narazili na neférové jednání a špatný přístup ke klientům při řešení se zablokovaným...

Přihlášení