Novinky

Joomla 4 Stable a Joomla 3.10 Stable vyjdou 17. srpna 2021

A je to tady! Stabilní verze Joomla 4 Stable a Joomla 3.10 Stable. Obě tyto verze vyjdou 17. srpna, na 16 narozeniny vývoje CMS systému Joomla!

Po téměř devíti dlouhých letech je Joomla 4 konečně tady. Tento projekt s otevřeným zdrojovým kódem přinesl CMS systém pro správu obsahu, který byl za 16 let své existence stažen více než 123 000 000 krát, byl přeložen do 77 jazyků a s více než 2,5 miliony webů. S podílem 3,1 % je Joomla třetím nejoblíbenějším systémem CMS, který tvoří každý padesátý web na internetu. Joomla tvoří více než 9 % všech firemních webů a díky důrazu na přístupnost, rychlost, zabezpečení a SEO z ní dělá systém CMS, který si vybírají weby, které se chtějí rozšiřovat a růst.

Přístupnost Joomla 4

Ať už je velikost vašeho webu jakákoli, přístupnost je nutností a Joomla 4 od začátku poskytuje nejlepší přístupnost ve své třídě. Rozvržení, kontrast a infrastruktura mají v sobě zabudovanou přístupnost, takže z ní budou mít prospěch všichni vaši návštěvníci. Snažili jsme se o splnění požadavků směrnice W3C pro přístupnost (WCAG) 2.1 (se shodou s AA).

Joomla 4 design

Přepracovaná oblast administrace urychluje tvorbu obsahu. Vylepšený správce médií a aktualizace editoru vám dávají možnost navrhovat a vytvářet lepší webové stránky. Šablony článků pomáhají vám pomohou dodržovat design stránek

Joomla 4 Emaily

Dodávejte vašim zákazníkům přizpůsobené e-maily, které je efektivně přivítají a informují o novinkách na vašich stránkách! S novým systémem e-mailových šablon je snazší než kdykoli předtím zajistit, aby e-maily, které vaše stránky posílají, odpovídaly sdělení a značce. Nyní můžete svůj web při komunikaci se zákazníky posunout na vyšší úroveň.

Vyhledávání v Joomla 4

Vyhledávání je vzpruhou pro každý web. Umožňuje vašim návštěvníkům zaměřit se na oblasti, které je zajímají, zvýšit zapojení a zlepšit hodnocení vašich stránek. Pokud tedy jde o vyhledávání, inteligentní vyhledávání Joomla 4 má oproti předchozímu vyhledávání Joomla mnoho vylepšení.

Joomla 4 a SEO optimalizace

S Joomlou 4 se rychle dostanete na přední místa v jakémkoli vyhledávači. Postará se o SEO. Je zabudované do architektury stránek a to znamená, že získáte správnou strukturu stránky bez dalších rozšíření.

Bezpečnost Joomla 4

Provozování webu s nejmodernějším dobře napsaným kódem vám pomůže udržet si náskok, pokud jde o bezpečnost. Díky mnoha změnám v architektuře navrženým tak, aby maximalizovaly bezpečnost a zabránily hackerům v přístupu, si můžete být jisti, že přechod na Joomlu 4 je moudrá volba. Výhody jsou nesčetné, pokud jde o zajištění co nejlepší ochrany vás a dat vašich klientů.

Další výhody Joomla 4

 • Rychlost - Speed
 • Pracovní postupy - Workflows

Kde najdu další informace?

Odkaz na brožuru Joomla 4!: https://joom.la/J4brochure
Odkazy na dokumentaci a tutoriály k Joomla 4.
https://docs.joomla.org/J4.x:Getting_Started_with_Joomla!
https://docs.joomla.org/JDOC:Joomla_4_Tutorials_Project

Spolu s verzí Joomla 4 Stable bude vydána i verze Joomla 3.10 Stable.

Joomla 3.10 je mostem mezi dvěma hlavními řadami. Joomla 3.10 má usnadnit přechod na další hlavní verzi a bude podporována po dobu 2 let od jejího definitivního vydání.

Po aktualizaci vašich webových stránek na verzi 3.10 vám nástroj pro kontrolu před aktualizací umožní zkontrolovat kompatibilitu s minimálními požadavky na Joomlu 4.0 z hlediska aktuálního hostingového prostředí a především nainstalovaných rozšíření. To vám pomůže hladce přejít na Joomlu 4.0.

Joomla 4! je pro všechny!

Napsali ji dobrovolníci ze všech odvětví a používá se po celém internetu pro všechny druhy projektů: malé projekty, ale i například weby státní správy. Weby či e-shopy malých obchodů až po weby předních světových značek.

Síla systému Joomla pramení z jeho neustále se vyvíjející kódové základny, která drží krok s osvědčenými postupy, ale také z velkého počtu vývojářů, kteří vidí příležitosti na trhu a zaplňují tyto mezery dobrým softwarem navrženým tak, aby vyhovoval skutečným potřebám.

Joomla! 4 je nejnovějším systémem CMS světové úrovně, který vám umožní začít vytvářet webové stránky s vědomím, že mohou růst spolu s vašimi potřebami a rozšiřovat se spolu s vašimi zákazníky.
Joomla 4 je zdarma použitelný software s otevřeným zdrojovým kódem.

Tým Cms-systémy pro Vás začíná psát návody a manuály v českém jazyce. V návodech je popsáno, jak pracovat s verzí Joomla 4. Pokud jste se s Joomlou ještě nesetkali, určitě stojí za vyzkoušení. Odkaz na návody máte zde: Joomla 4 manuály.

Velké poděkování patří všem, kteří se podíleli na vydání verze 4.0! V tuto chvíli je více než 46150 revizí, na kterých se podílelo mnoho různých lidí (vývojáři, testeři, atd.).

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Kategorie: Novinky

Demo

Titulní strana: demo
Administrace: demo
username: opensourcecms
password: opensourcecms

Joomla na fóru

 • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.

joomlaExpert 260

Postaráme se o vaše stávající webové prezentace nebo vytvoříme zbrusu nové dle vašich požadavků a představ.

Objednat správu webu

Jak předat do JavaScriptu překladové řetězce

Jelikož redakční systém Joomla používají lidé z různých zemí s různými jazyky je potřeba, aby rozšíření...

Joomla 4 Stable a Joomla 3.10 Stable vyjdou 17. srpna 2021

A je to tady! Stabilní verze Joomla 4 Stable a Joomla 3.10 Stable. Obě tyto verze vyjdou 17. srpna, na 16 narozeniny...

Joomla 4 RC 5 a Joomla 3.10 RC 1

Verze Joomla 4 RC 5 a Joomla 3.10 RC 1 jsou vydány. S potěšením Vám oznamujeme dostupnost těchto nových verzí...

Joomla 4 RC 4 a Joomla 3.10 Alpha 9

Verze Joomla 4 RC 4 a Joomla 3.10 Alpha 9 jsou vydány. S potěšením Vám oznamujeme dostupnost těchto nových verzí...

Joomla 3.9.28 bezpečnostní vydání

Joomla 3.9.28 je bezpečnostní vydání, které řeší 5 chyb zabezpečení s nízkou prioritou, a také obsahuje několik...

 • 1
 • 2
 • 3

Informace o systému

Logo Joomla!

Joomla! je bezplatný open source CMS pro účely publikování informací na internetu a intranetu.

Aktuální verze: 4.3.3
Vývojář: OSM Development Team
Licence: GPL
Technologie: PHP, MySQL
Web: www.joomla.org

Historie verzí

 • Joomla! 3.x  Joomla 3.0
 • Joomla! 2.5  Joomla 2.5
 • Joomla! 1.7  Joomla 1.7
 • Joomla! 1.6  Joomla 1.6
 • Joomla! 1.5  Joomla 1.5
 • Joomla! 1.0  Joomla 1.0

Více informací

Přihlášení